KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12969050
nr 1296 9050
Birger Welander
(f. 1916), Sverige
Oljemålning, Fiskeläge. Signerad. Olja på pannå, 27x34 cm
Birger Welander, svensk målare född 1916.
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 9 december 2019
kl 19:38:37
9/12 08:31:10